PENZION
RESTAURANT


Dolní Dunajovice

Penzion fontána

Rádi Vás také uvítáme v našem penzionu, kde Vám poskytneme ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích. V každém pokoji je sociální zařízení (wc a sprcha). Za příznivého počasí  si můžete dopřát posezení na letní terase a celoročně je pro Vás připavena společenská místnost, kde se můžete potkávat se svými blízkými nebo třeba i s kolegy z práce. Náš penzion je totiž připraven nejen na rodinné rekreace, ale i ty podnikové.

I přes velký nápor hostů, není problém s parkováním, protože je pro Vás připravené parkoviště před penzionem. Dnes už samozřejmostí je připojení WI-FI, pro ty z Vás kteří jen tak neleníte, máme připavený stolní tenis a samozřejmě nabídku spousty výletů po okolí. Nemusíte se bát, že u nás budete během Vašeho pobytu hlady. Připravujeme pro Vás snídaně, obědy i večeře. Máme pro Vás otevřeno celoročně NON-STOP.

Ceny ubytování

Mimo sezónu - 1. 1. - 31. 3. 2019 a 1. 11. - 20. 12. 2019

580,- osoba/noc - ubytování včetně snídaně

Hlavní sezóna - 1. 4. - 31. 10 2019

- ubytování včetně polopenze (snídaně formou švédského stolu, večeře výběr ze 4 jídel dle jídelního lístku)

740,- osoba/noc

660,- děti do 10 let

Ubytování při kulturních akcích - cena vyšší o 10%

EET
§ Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Ubytovací řád PENZIONU FONTÁNA (pdf)

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (pdf)

Společnost se řídí nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) (pdf)

PENZION, RESTAURANT - Dolní Dunajovice
3