PENZION
RESTAURANT


Dolní Dunajovice

Restaurace Fontána

Restaurace Fontána si pro Vaše chuťové buňky připravila ten nejlepší výběr z moravské kuchyně. Pro ty, kteří nemají zrovna chuť na moravskou klasiku, připravíme minutkové speciality a nejen pro Vaše ratolesti máme na výběr z mnoha moučníků a pohárů.

Kapacita naší restaurace je 75 míst, v létě je pro Vás připravená letní zahrádka. Mysleli jsme i na Vaše děti, proto je pro ně připravený dětský koutek, aby jste si v klidu mohli vychutnat cokoliv z našeho jídelního lístku nebo třeba v klidu posedět nad lahví dobrého vína, které také naleznete v nabídce  našeho sortimentu. Jelikož se nacházíme ve vinařské oblasti a rádi bychom Vás uvedli do tajů hroznů, připravujeme pro Vás setkání se someliérem, který Vás do tajů vína zasvětí. Tyto degustace připravujeme dopředu a včas Vás o nich informujeme.

Pro Vaše výjimečné příležitosti jako jsou rodinné oslavy, svatby, různé večírky, ale i školení, semináře, školní výlety, předváděcí akce atd., máme  připraven salónek, ve kterém budete mít soukromí pro Vás, Vaše blízké i zákazníky.

PENZION, RESTAURANT - Dolní Dunajovice
2